?

Log in

No account? Create an account

СТРАШНО? Ви не один.

Страхи, фобії, тривожні розлади і депресія - психотерапія з психологом Валентиною Паробій, Київ

Social capital

  • less than 10
Name:
Валентина Паробій
External Services:
Schools:
Висновки, до яких людина додумується сама
зазвичай переконують її більше, ніж ті,
які прийшли в голову іншим.

Б. ПаскальЗ якими запитами я працюю:

* Перестати боятись, розібратись зі своїми СТРАХАМИ і ФОБІЯМИ
* Як позбутись ДЕПРЕСІЇ і поганого настрою, спричинених ТРИВОГОЮ
* Психосоматичні захворювання: вегетоневроз і дистонія, запаморочення і кардіоневроз, коливання тиску
* Як пережити цей ЖАХ? Психологічна допомога при пост-травматичних стресових розладах (ПТСР)

Мене звуть Валентина Паробій, я приватний психолог, член правління Української асоціації Танцювально-рухової терапії (УАТРТ), сертифікований фахівець за методом Символдрами, займаюсь психологічною допомогою: психологічне консультування, психотерапія, проведення груп психодинамічного скерування і занять з танцювально-рухової терапії. Контактний тел. 096 541 35 11

Методи, які я використовую відповідно до сертифікації:

- Символдрама або Кататимно-Імагінативна Психотерапія або «сновидіння на яву» – практичний метод, який іде корінням в психоаналітичну практику, юнгіанський аналіз і роботу з уявою. Докладніше можна прочитати на офіційному сайті символдрами. В символдрамі я з 2002 року, дуже люблю і шаную за систематизованість, чіткий підхід і високу результативність.

- Танцювально-рухова терапія – напрям тілесно-орієнтованої психотерапії, який концентрується на взаємодії між психологічними і фізіологічними процесами, допомагає пережити, виявити і виразити свої почуття і конфлікти. Докладніше. З цим методом я знайома з 2006 року. Це було направду велике відкриття для мене, оскільки самій вдалося зрівноважити «голову» символдрами і «тілесність» танцю.

Я люблю свою роботу. Створювати умови для розвитку і змін, бути присутньою при хвилюючих моментах знайомства Людини із Собою Справжньою, тішитись разом з Клієнтом на порозі інтелектуальних і емоційних відкриттів, бути певною, що моя справа робить світ світлішим. Я не змінюю людей і стосунки, я не даю порад - я допомагаю побачити можливості і напрямки руху, видобути внутрішню мудрість і ресурс, який Є в кожному з нас.

Питання, які мені часто задають:

> Де приймаєте?
Своїх клієнтів я приймаю у м.Києві:
на Печерську - медичний центр "Достомед", вул. Кіквідзе, 28а
на Лівобережній - вул. Раїси Окіпної, 4.

> Яка вартість Ваших послуг?
Зазвичай я гнучко підходжу до питання оплати, оскільки ціна має бути і значимою, і доступною одночасно. Дзвоніть, домовимось.

> Чи проводите Ви консультації on-line?
Наразі такі консультації я проводжу не на комерційній основі, оскільки методи, в яких я працюю передбачають безпосередній контакт клієнта з терапевтом. Якщо я зможу Вам підказати напрямки «заочно», я з радістю це зроблю. Безкоштовно :)

До речі, безкоштовна розсилка від страхотерапевта:Ваш e-mail: *
Ваше имя: *
Ваш город:


bigmir)net TOP 100

assessment centre, hr, Ід, Воно, Віннікот, Его, Ерік Берн, Ерік Еріксон, Ид, Кернберг, Крейг, Куттер, Льойнер, Майєрс, Мак-Вільямс, Маркес, Меріан Чейз, Мілтон Еріксон, Над-Я, Оно, Пеггі Пепп, Рімман, Сверх-Я, Супер-Эго, Супер-его, Фрейд, Фройд, Хорні, Чалдіні, Шапіро, Эго, Юнг, Я, агрессия, агресія, анальні фіксації, арт-терапия, арт-терапія, архетипи, архетипы, батьки, близость, близькість, важке дитинство, відчай, депрессия, депресія, детство, дитинство, затишок, захист, идентификация, истерия, кататимно-имагинативная психотерапия, кататимно-імагінативна психотерапія, кино, компульсии, компульсії, консультирование, консультування, кто я?, личностный рост, любов, любовь, малюнки, мания, манія, мастурбація, межові розлади, механизмы защиты, механізми захисту, мовчати з людьми, молчать с людьми, невроз навязчивых состояний, невроз нав’язливих станів, неврози, неврозы, невротические расстройства, невротичні розлади, нездієсловами, обсессии, обсесії, одиночество, опір, оральні фіксації, особистісне зростання, отчаяние, оценочные центры, парадокси, парези, парезы, пограничные расстройства, поиск, потреби, потребности, пошук, практическая психология, практична психологія, психические заболевания, психоанализ, психоаналіз, психози, психозы, психологическое консультирование, психология, психологічне консультування, психологія, психотерапия, психотерапія, психічні захворювання, радость, радість, разговаривать с людьми, рисунки, родители, розмовляти з людьми, самоактуализация, самоактуалізація, самогубство, самотність, самоубийство, секс, сексуальные расстройства, сексуальні розлади, сенс життя, символдрама, смысл жизни, сни, сновидения, сновидіння, сны, сопротивление, стадії психо-сексуального розвитку, сублимация, сублімація, счастье, танцювально-рухова терапія, творчество, творчість, тренінги, трудное детство, хочеш про це поговорити?, хто я?, цитувати, цілуватися, чистий Львів, щастя, ідентифікація, істерія

Social capital

  • less than 10

Statistics